آقای رئیسی، به شما آمار و اطلاعات غلط اقتصادی می‌دهند؛ بازخواستشان کنید!

روزنامه هم‌میهن به نقل از یک کارشناس نوشت: متاسفانه به رئیسی گزارش‌های نادرستی داده می‌شود و او نیز همان را عنوان می‌کند. آقای رئیس‌جمهور، افرادی که چنین گزارش‌هایی را ارائه می‌کنند مورد بازخواست قرار دهد.

آقای رئیسی، به شما آمار و اطلاعات غلط اقتصادی می‌دهند؛ بازخواستشان کنید! کد خبر: 631884 | ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ۱۶:۲۰:۰۹ اعتمادآنلاین |

روزنامه هم‌میهن از ارائه آمارهای اقتصادی غلط به سیدابراهیم رئیسی انتقاد کرد.

به گزارش هم میهن، رییسی درحالی از رکوردشکنی دولت سیزدهم خبر داد که به باور کارشناسان اقتصادی تسویه کسری ۴۸۰ هزار میلیاردی آن هم با یک روش منطقی و قانونی میسر نیست و احتمالا در این زمینه به رئیس‌جمهور اطلاعات غلط و یا بهتر بگوییم، ناقص داده‌اند.

هم میهن سپس به نقل از علی سعدوندی کارشناس اقتصادی نوشت: متاسفانه به ایشان گزارش‌های نادرستی داده می‌شود و او نیز همان را عنوان می‌کند. آقای رئیس‌جمهور، افرادی که چنین گزارش‌هایی را ارائه می‌کنند مورد بازخواست قرار دهد چون این روند و اینگونه اظهارنظرها برای کشور اصلا خوب نیست. مشکل بزرگ دولت این است که یک استراتژیست اقتصاددان ندارد و متاسفانه جناب ابراهیم رئیسی و معاون اول ایشان هیچ‌گونه تخصصی در امر اقتصاد ندارند و به همین دلیل وقتی گزارش‌های نادرست به آنها داده می‌شود، نمی‌توانند آن را به خوبی تشخیص دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *